Google Wave – przyszłość komunikacji…

Google Wave – przyszłość komunikacji w internecie czyli The Next Big Thing od Google?

Kiedy wyobrazimy sobie połączenie poczty elektronicznej z komunikatorem, oraz możliwością komunikacji i współpracy online (wraz z dzieleniem się multimediami) oraz wszystko to zapakujemy w zupełnie nową formę to możemy przybliżyć się do definicji tego czym będzie Google Wave czyli nowo produkt prezentowany podczas Google I/O keynote.

Wygląd Wave to coś na kształt połączenia Gmail z komunikatorem, oraz forum dyskusyjnym. W bocznym panelu oprócz nawigacji znajdziemy listę naszych znajomych pochodzących z Google Contacts, najważniejszym elementem będzie jednak panel zawierający nasz “Wave”. Wygląda on dość podobnie do Inboxa z naszego gmaila z tą różnicą, że widzimy avatary czy też zdjęcia dyskutujących znajomych, a całość komunikacji i informacji mamy poukładane w wątki, które oprócz wiadomości mogą być uzupełniane również o różnego dane jak na przykład zdjęcia czy filmy itp.

Całość znajdziesz na: antyweb.pl

Medium: www.youtube.com
Link: www.youtube.com

Czego szukamy w internecie?

Gospodarka, przepisy kulinarne, prognoza pogody – internet zaspokaja niemal wszystkie zainteresowania Polaków…

– wynika z raportu OMG Digital, który zbadał stopień korzystania z internetu, telewizji i prasy
w realizacji potrzeb z zakresu najpopularniejszych zainteresowań.

Badanie wykazało, że w poszukiwaniu rozrywki internet wygrywa bezapelacyjnie
 z telewizją. Ponad połowa badanych (52,2 proc.) częściej wskazuje internet niż telewizję (29,2 proc.) jako medium, z którego korzystają, szukając rozrywki. Różnica w wyborze mediów w tym celu jest jeszcze bardziej wyraźna w grupie studentów (72 proc. internet vs 11 proc. telewizja) oraz osób w wieku do 30 roku życia (65 proc. internet vs 23 proc. telewizja). Na sieć również nieco częściej wskazują mężczyźni niż kobiety (57 proc. vs 47 proc.).

Całość znajdziecie na: mediarun.pl

Od stukania do gadania…

Od stukania do gadania, czyli jak i gdzie szukać punktu G(G)

Drodzy Panowie:]

Z największą przyjemnością informuję, że poszukiwany przez Was magiczny punkt GG został wreszcie odkryty! Z pomocą przybył dr Jubicz, specjalista w dziedzinie stukania i penetracji.  Jeżeli chcecie dowiedzieć się w jaki sposób i gdzie dokładnie owy punkt można wykryć, zajrzyjcie na stronę www.punktgg.pl i skorzystajcie z porad pana  doktora:) Zapraszam również Panie – okazuje się, że punkt mają także mężczyźni…

Całość znajdziecie na: www.zychalska.com

Pokolenie Y – śmierć tradycyjnej reklamy?

Pokolenie Y to twardy orzech do zgryzienia. Demograficznie wszystko wydaje się dość proste – młodzi ludzie, nie pamiętają zamierzchłych dla nich czasów niedoborów ekscytujących zakupów na bazarze Różyckiego w Warszawie, nie odkładają każdego zaskórniaka, żeby kupić wymarzone jeansy lub markową kasetę w Peweksie… To ludzie, którzy czują się obywatelami Europy, wielkiego kraju bez granic, optymiści, otwarci na świat, nieobawiający się o swoją przyszłość. A najważniejsze – to naprawdę wielka grupa ludzi, którzy absolutnie ponad wszystko cenią swoją niezależność i indywidualność.

Całość znajdziesz na: interaktywnie.com

Banner Ads: Beyond the Click

Display ads do more than look pretty.

Online display ads have gotten a bad rap lately. It’s a format, according to many sources, with declining investment and waning effectiveness.
But a study from iProspect may have discovered an unexpected benefit of online display ads.
When Internet users were surveyed to find out what actions they took when viewing a display ad on an ad-supported Website, nearly one-third said they clicked on the ad.

More info at: emarketer.com